Kırklareli Catering

KIRKLARELİ YEMEK ŞİRKETLERİ

Kırklareli Avrupa Yakası’nda bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği sayfadır: Bir yemek firmasıysanız ve üye olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kırklarelidaki yemek firmaları Trakya

Hüma Catering / Tekstilkent – Kırklareli PDF Yazdır e-Posta
Hüma Catering; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE,HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Şirketimizin tamamını kapsayan bu belgeler ile; “Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi” alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

hüma catering >>

– Çağan Catering / Şişli – Kırklareli PDF Yazdır e-Posta
Çağan Catering Servis Hizmetleri olarak Kırklareli genelinde taşımalı yemek hizmeti, yerinde yemek üretiminin yanı sıra sinema, dizi, set yemekleri ve tüm yemekli organizasyonlarda hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ve eğitimli personelimizle sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

cağan catering >>

Dudo Catering / Tarabya – Kırklareli PDF Yazdır e-Posta
Dudo Catering, Cent Koleji Sosyal Tesislerinde ve Kırklarelida seçkin mekanlarında, eğitimli kadrosu, geniş menü seçenekleri ve profesyonel bakış açısı ile birkaç kişilik özel davetlerden büyük toplantı ve kongrelere kadar bir çok organizasyonu gerçekleştirmiştir.

devamını oku…

# Kırklarelida Yemek Şirketleri (Avrupa Yakasında) PDF Yazdır e-Posta
Kırklarelida Avrupa yakasındaki yemek şirketlerini bu bölümde bulabilirsiniz. Eğer yemek hizmeti almak istediğiniz semtiniz Avrupa yakasındaysa, yine o lokasyondaki yemek şirketleriyle irtibata geçmeniz maliyet ve zamanlama açısından daha uygun olabilir. Kırklareliun diğer yakasındaki yemek şirketlerine şu linkten ulaşabilirsiniz: Kırklareli Anadolu Yakası Yemek Şirketleri. Kırklarelidaki tüm yemek firmalarından genel olarak yemek fiyat teklifi alabilmek için tıklayın.

Kırklareliun trafik yoğunluğu yemeklerin servisini oldukça zorlaştırmaktadır. Bu nedenle yemeklerin gecikmesi problemi sıkça yaşanmaktadır. Bu gibi detaylara yemek şirketlerinde araştırma yaparken dikkat etmeniz hizmet alımından önce oldukça önemlidir.

Beyaz Sayfa Yemek / Başakşehir – Kırklareli PDF Yazdır e-Posta
Beyaz Sayfa Yemek Grubu olarak, yerinde üretim hizmetlerinde çeyrek asırı aşan deneyimi ile müşterilerimize, son teknolojilere dayalı, beklentileri en üst seviyede karşılayan hizmet etmektedir. Alanında uzman yönetim kadromuz ve deneyimli personellerimiz ile sektörde lider konumda olmayı, müşterilerimize iyi hizmet sunup, yemek ihtiyaçlarında çözüm ortağı olabilmek temel gayemizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir