Kırklareli Tabldot Yemek

Lozengrad Kırklareli Tabldot Yemek Hizmetleri standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir.
Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler Lozengrad Kırklareli Tabldot Tabldot’un profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.
Son teknolojilerle donatılmış Lozengrad Kırklareli Tabldot Tabldot mutfağında; Besin kaybını ünleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.
Günlük taze olarak halden alınan sebze ve meyveler, 2 – 4° deki soğuk hava depomuzda muhafaza edilmektedir.

Aylık menüler doğrultusunda alınan kuru gıdalar, depomuzda 14 – 18° deki muhafaza edilmektedir.
İslami usullere uygun olarak, veteriner hekimler kontrolünde kesimi yapılıp; karkas halinde günlük olarak alınan kırmızı ve beyaz etler, -3° deki soğuk hava deposunda muhafaza edilmektedir.
İlk giren ilk çıkar prensibi uygulanan tüm depolarımız, hijyen programları çerçevesinde Günlük, haftalık sanitasyon işlemlerine tabi tutulmakta; periyodik olarak uzman ekipler tarafından ilaçlanmaktadır.

Uzman sevkiyat kadromuz ve araç filomuzla Kırklareli’nin her noktasına zamanında ve sağlık koşullarına uygun bir şekilde hizmet götürmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir